Wynajem sali wykładowo-szkoleniowej w OSK LUZZ

Nasza sala znajduje się w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego, jednak z dala od hałasu codziennego miasta. Istnieje możliwość wynajmu sali na poszczególne godziny lub na cały dzień, po odpowiednio wczesnym uzgodnieniu. Oferujemy wynajem sali również w weekendy.

W celu jak najlepszego dopasowania oferty do Państwa potrzeb wycenę realizujemy indywidualnie. Istnieje również możliwość wcześniejszej rezerwacji sali.

 

 

 

Jakie są nasze atuty?

Nasza sala mieści do 20 osób. Istnieje możliwość powiększenia liczby miejsc do indywidualnych potrzeb.

Lokal znajduje się na parterze w nowym biurowcu przy ul. Topolowej 4. Duże okna dostarczają obfitą ilość naturalnego światła, które  w każdej chwili można zasłonąć roletami.  Przy lokalu dostępny jest również podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy rzutnik, dostęp do internetu (stacjonarnego jak i WiFi), tablicę interaktywną oraz drukarko-kserokopiarkę.

Umożliwiamy organizację bufetu kawowego lub cateringu. Bufet kawowy/catering za dodatkową opłatą.

Cena wynajmu obejmuje korzystanie z prądu, internetu, komputera, rzutnika, tablicy interaktywnej i kserokopiarki oraz obsługę organizacyjną z naszej strony.

Z pełnym profesjonalizmem zrealizujemy Państwa oczekiwania i dodatkowe pomysły. Zachęcamy do współpracy oraz do kontaktu za pośrednictwem formularzaJuż wkrótce możliwość rezerwacji także on-line. 

kurs prawa jazdy Mińsk Mazowiecki - Kat B

Rezerwacja

(krok 1 z 2)

Rezerwacja sali
(krok 1 z 2)

KONTAKT

Ośrodek Szkolenia Kierowców "LUZZ"

ul. Topolowa 4 lok. 10
05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10.00-18.00