Wybór ośrodka szkolenia kierowców - czym należy się kierować?

Każdy kto zastanawia się na rozpoczęciem szkolenia na kierowcę prędzej czy później spotyka się z problemem wybrania odpowiedniego OSK. Może na początku należy sobie odpowiedzieć na pytanie co kryje się pod określeniem "odpowiedni"? Na rynku szkoleń panuje tendencja oferowania atrakcyjnych cen, gratisów czy błyskawicznych kursów. Zazwyczaj w parze z tą super ofertą idzie wiele haczyków tj. ukryte koszty, gratisy wchodzące w ilość obowiązkowych godzin czy też ich ucinanie dające wrażenie, że taki kurs faktycznie jest błyskawiczny.

Skoro płacimy za kurs to dlaczego mamy być oszukiwani? Proponujemy więc bliżej przyglądać się oferowanym szkoleniom. Pozwoli to uniknąć nerwów i rozczarowania oraz wydawania dodatkowych pieniędzy na kursy uzupełniające, materiały a także egzaminy państwowe.

Ośrodki proponujące zaskakująco niskie ceny, spore ilości gratisów czy też ekstremalnie szybkie kursy nie powinny wzbudzać naszego zaufania. Należy się skupić na to co wchodzi w koszt szkolenia, kadrę szkolącą czy też sposób przekazywania informacji w biurze takiego ośrodka. Opłata kursu jest inwestycją - pytanie tylko czy zwróci się w postaci sukcesu czyli upragnionego prawka zdanego "za pierwszym" czy jako nerwy i niepotrzebny stres.

OSK LUZZ