Witamy wszystkich w nowym roku! 

Przychodzimy dzisiaj z nowością na stronie www - mianowicie jest nią zakładka "Aktualności". 
Co będzie można znaleźć w tym miejscu? Przede wszystkim wszelkie sprawy techniczne i porządkowe, informacje dla Kursantów, informacje o planowanych akcjach społecznych, artykuły o różnej tematyce itp. Będzie to miejsce tworzone przez Nas wszystkich - dlatego jeśli nurtuje Cię jakieś zagadnienie - napisz do nas! Chętnie poruszymy jakąś kwestię, rozwiniemy dany temat, wypowiemy się. 

Na stronie LUZZ-u pojawił się też nasz regulamin. Zachęcamy do zapoznania się z nim już podczas odwiedzin na witrynie. Jesteśmy również w trakcie tworzenia kalendarza. Znajdziecie tam informacje czy danego dnia są zajęcia teoretyczne, jeśli wcześniej nie mogliście się na nich pojawić, poinformujemy Was tam o badaniu lekarskim a także o najbliższych zajęciach z udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kalendarz już wkrótce! yes

Tak jak wcześniej wspominaliśmy - chętnie zapoznamy się z Waszymi sugestiami. Jeśli nurtuje Cię coś czym chciałbyś, żebyśmy się zajęli - daj znać! Możesz to zrobić za pośrednicwtem formularza kontaktowego, na Facebook-u czy też dzwoniąc do nas.

Strona internetowa LUZZ-u i Facebook to platformy wzajemnie się uzupełniające. Będziemy informować na fejsie o nowych wpisach, podając link do nowości na witrynie. Tak samo na odwrót - jeśli chcesz na bieżąco widzieć naszą aktywność na FB - polub nas już dziś! Wtedy nic Cię nie ominie ;) Odośnik znajdziesz poniżej.

Zapraszamy!!!

OSK Luzz

💻  http://www.facebook.com/oskluzz
📞  tel. 881 507 907
✉  biuro@luzz.pl
🕗  biuro czynne: poniedziałek - piątek 10.00-18.00 
     ul
. Topolowa 4/10 Mińsk Mazowiecki